Pro všechny od 3 do 99 let

Mimořádné dvouhodinové představení ve stylu Broadwayské šou se čtyřiceti účinkujícími na 600ti m2, které je tak největším současným jevištěm.

Zároveň se jedná o taneční šou s výběrem špičkových tanečníků ze všech současných Pražských muzikálů.

K tomu všemu budete přítomni mistrovským free style výkonům na kolech a koloběžkách na osmi rampách, kdy ta nejnižší má tři metry a ta nejvyšší sedm. Variaci skoků Vám předvedou ti nejlepší současní bajkeři.

A co hlavně! Poprvé se v České republice představí dětem skřítkové František a Fanynka v životní velikosti a pokusí se spolu s Michal vyřešit dějovou zápletku v záhadě mizejících hraček!

FANTAZIE NA KOLEČKÁCH SE K VÁM ROZJEDE NA PODZIM V ROCE 2022

Vážení a milí diváci ve věku od 3 do 99 let, Vám všem je určena okouzlující autorská šou Michala Nesvadby, Fantazie na kolečkách aneb Záhada mizejících hraček. Dvouhodinová muzikálová revue s nezaměnitelnou poetikou překypuje strhující smrští neobvyklých nápadů a efektů, dech beroucích sportovních výkonů na kolech i koloběžkách, ale především nabízí poutavý příběh záhady z dětských pokojíčků mizejících hraček. Asi nikoho z Vás nepřekvapí, že nejvíce do všeho bude mluvit František, že si Bafík nenechá nic líbit a nafukovací Žluťoun pomůže k rozuzlení celé zápletky.

Jen ten zatracený Covid-19 se nám stále plete do cesty a nastavuje překážky, které neumí přeskočit ani naši nejšikovnější bajkeři či koloběžkáři …

A proto, aby nikomu neublížil, nikdo z nás do něj nenarazil a nespadl z kolečkových bruslí, z kola, koloběžky nebo hoverboardu, jsme reálně nuceni již podruhé – a věříme, že naposledy – přesunout celé turné na podzim roku 2022. Michalovi je to velmi líto, ale přes naši maximální snahu a v obavě z možného návratu epidemie se letos turné neuskuteční.

Nikdo z nás neví, co bude za 2-3 měsíce, ochota lidí nakupovat vstupenky se blíží nule … nemluvě o ekonomice projektu, která nyní nefunguje, a to v situaci, kdy speciálním uspořádáním seatingu poskytujeme všem (malým i velkým) skvělý výhled a maximální divácký komfort.

Aby měl Michal radost z rozzářených očí nejmenších diváků, ale i těch větších, co na něm „vyrůstali“, pojďme společně ještě jednou vyčkat do doby, kdy budeme všichni bez roušek, rozesmátí od ucha k uchu. Jedině proto ryze český autorský počin vznikl a dává smysl.

Hodně nás to mrzí, šou je kompletně vyrobena, nazkoušena a připravena k odehrání, jakmile to situace dovolí. Velká chuť celého týmu hrát po celé České republice se nemění. Za to jim naše produkce děkuje.

Představení se přesouvají, tedy neruší. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Do konce listopadu vám představíme nová data přesouvaných představení včetně mimořádné slavnostní premiéry.

Děkujeme Vám za podporu a pochopení.

M. + O.

Turné 2022: Praha, Třinec, Zlín, Brno, Plzeň, Chomutov, Liberec, Pardubice, České Budějovice a Ostrava.

V plánu je i zahraniční turné 2023: Kassel, Nurnberg, Dortmund, Bielefeld, Salzburgh.

MOOM Production s.r.o.

Mladá produkční společnost dvou dobrých kamarádů, Michala Nesvadby (herec) a Oldřicha Vodrážky (podnikatel), která vznikla za účelem realizace ryze české autorské šou Fantazie na kolečkách. Jejím cílem je zaujmout a pobavit rodiny s dětmi, přinést jim nezapomenutelný kulturní zážitek, ale i inspirovat děti k vytvoření cílů, které se dají vlastní pílí dokonce překonat.