Pro všechny od 3 do 99 let.

Mimořádné dvouhodinové představení ve stylu Broadwayské šou se čtyřiceti účinkujícími na 600ti m2, které je tak největším současným jevištěm.

Zároveň se jedná o taneční šou s výběrem špičkových tanečníků ze všech současných Pražských muzikálů.

K tomu všemu budete přítomni mistrovským free style výkonům na kolech a koloběžkách na osmi rampách, kdy ta nejnižší má tři metry a ta nejvyšší sedm. Variaci skoků Vám předvedou ti nejlepší současní bajkeři.

A co hlavně! Poprvé se v České republice představí dětem skřítkové František a Fanynka v životní velikosti a pokusí se spolu s Michal vyřešit dějovou zápletku v záhadě mizejících hraček!

Více informací na www.fantazienakoleckach.cz

Turné 2022: Praha, Třinec, Zlín, Brno, Plzeň, Chomutov, Liberec, Pardubice, České Budějovice a Ostrava.

V plánu je i zahraniční turné 2023: Kassel, Nurnberg, Dortmund, Bielefeld, Salzburgh.

Holky a kluci, vážení rodiče, jsme zavaleni dotazy, kdy se otevře předprodej vstupenek na turné mimořádné muzikálové revue Fantazie na kolečkách. Děkujeme vám za Váš zájem a věřte nám, že děláme vše proto, abychom začali vstupenky prodávat. Prosím, vydržte do velikonočních svátků, což je náš nový termín pro prodej vstupenek. Vrátíme Vám okouzlení a magii s nezapomenutelnými sportovními zážitky v jedinečně vytvořené šou, která spojuje ty nejlepší.

Zajistěte si nejlepší sedadla za nižší ceny hned po otevření předprodeje!

MOOM Production s.r.o.

Mladá produkční společnost dvou dobrých kamarádů, Michala Nesvadby (herec) a Oldřicha Vodrážky (podnikatel), která vznikla za účelem realizace ryze české autorské šou Fantazie na kolečkách. Jejím cílem je zaujmout a pobavit rodiny s dětmi, přinést jim nezapomenutelný kulturní zážitek, ale i inspirovat děti k vytvoření cílů, které se dají vlastní pílí dokonce překonat.